http://funday.cz/

Co dělat když jsem to nedostala

Co dělat když jsem byl v kontaktu s pozitivním?

Když jsem dostala první menstruaci, bylo všechno v pohodě. Druhou jsem dostala pravidelně, tak i třetí a čtvrtou. Tu pátou jsem měla dostat před týdnem a půl. Nevím, jaktože se mi to tak zpozdilo. Vím že to během prvních dvou let mohu mít nepravidelné, ale to bylo spíše při druhé MS a navíc jsem to měla pravidelné skoro jak hodiny.

Zase jsem to nedostala a těhotná nejsem. Tak co se …

Nedostala jsem to!!! Co s tím, když vynechá menstruace a máte jistotu, že nejste v tom Milé ženy-in, Co ale dělat, když žádný seznam nedostanete? S touto otázkou poradí Mgr. Helena Korfová, učitelka prvního stupně základní školy.

Mám pravidelnou mestruaci, tak proč jsem to …

My jedeme na výlet se školou a zrovna ten týden mám dostat menstruaci a nevím co mám dělat Mela jsem sex s klukem a uz jsem asi 2 tydny nedostala menstruaci .. Co mam delat? Predem diky. Mersmerize. 24.9.2012 at 19:24. Udělej si těhotenský test nebo zajdi za gynekologem. Lenka. 24.9.2012 at 00:18. Ahoj co se stane když máš sex

67 zaručených tipů - co dělat, když se nudím? (v …

Ale co potom podzim a zima, kdy je venku sychravo, nálada na bodu mrazu a vy jen ležíte na posteli, máte čas pro sebe a říkáte si neustále, co dělat, když se nudím? Většinu z nás napadne se v tuto chvíli podívat na internet a nechat si poradit. Podívejte se na 10 tipů, jak se zabavit, když se nudíte.

9 důvodů, proč jste stále nedostala menstruaci: A

co dělat když jsem to nedostala Nedostala jsem to!!! Co s tím, když vynechá menstruace a máte jistotu, že nejste v tom Milé ženy-in, Co ale dělat, když žádný seznam nedostanete? S touto otázkou poradí Mgr. Helena Korfová, učitelka prvního stupně základní školy.

Dlouho jsem to nedostala - poradna Odpovidat.cz

Co dělat, když jsem se nedostala na sš? Od: mandy ® 24.04.14 08:31 odpovědí: 11 změna: 25.04.14 18:44. Dobrý den, jsem v 9. ročníku SŠ a hlásila jsem se na 2. střední školy-na gymnázium a na lyceum. Příliš jsem nepočítala s tím, že bych se dostala na to gymnázium, ale lyceum byla taková moje jistota.

Co mám dělat, když jsem se nedostal/a na svůj …

Co mám dělat, když jsem se nedostal/a na svůj vybraný program? Nastala nepříjemná situace – nedostali jste se na program, na který jste chtěli. Ať už je příčinou to, že přijímací zkouška nedopadla dobře, nebo jste navzdory úspěšnému složení zkoušky nebyli přijati z kapacitních důvodů, máte několik možností, jak se k situaci postavit.

Vynechaná menstruace 3 měsíce - Diskuze - …

co dělat když jsem to nedostala Co dělat když menstruace nepřichází Nedostala jste menstruaci? menstruace se opozdila o pár dní; pravidelné krvácení se nedostavilo; obávám se těhotenství; měla jsem nechráněnný pohlavní styk Na tomto webu se dozvíte co může být příčinou opožděné menstruace. Víte, co

Co mám dělat, když jsem se nedostal/a na svůj …

I přesto že jsme si dávali pozor nám praskl kondom a já už jsem to 3 měsíce nedostala, těhotenský test mi vyšel 3× pozitivně. Naši rodiče by nás zabili kdyby to zjistili. Jsem psychicky úplně nadně. Nevím co mám dělat. Nemohla bych jít třeba na potrat bez souhlasu rodičů? Poraďte prosím. Děkuji

Ještě jsem to nedostala, už jsem to dostala

Dobrý den mám takový problém, minulý měsíc jsem nedostala menstruaci, tak jsem byla u doktora a ten potvrdil, že nejsem těhotná. Píchl mi nějakou injekci na to, abych menstruaci dostala. O měsíc později je tu stejný problém. Pohlavní styk nebyl. Můžete mi prosím poradit, co mám dělat? Děkuji Zobrazit více

Co dělat, když jsem se nedostala na sš? - Poradte.cz

Co mám dělat, když jsem se nedostal/a na svůj vybraný program? Nastala nepříjemná situace – nedostali jste se na program, na který jste chtěli. Ať už je příčinou to, že přijímací zkouška nedopadla dobře, nebo jste navzdory úspěšnému složení zkoušky nebyli přijati z kapacitních důvodů, máte několik možností, jak se k situaci postavit.

Jsem lesba | Ábíčko.cz

Co dělat, když se nudím s kamarádkou / kamarádem: Co dělat, když se nudím s kamarádkou nebo kamarádem? Pojďme se podívat na těchto 11 nápadů. Nejsou seřazeny podle žádného pořadí. Přečtěte si všechny a pak si vyberte. 1) Zahrajte si deskovou hru. V dnešní době všichni hrají hlavně hry na počítači a na mobilu.

ŽENA-IN - SOS!!! Nedostala jsem to!!!

Jsem strašný strašpytel a proto, když jsem slyšela o sedmidenním krvácení, připadalo mi, že něco, co krvácí tak dlouho musí strašně bolet. Víte přece, že když se říznete, nebo spadnete z kola na beton, rána krvácí chvíli – i když to třeba dost bolí, za pár minut je konec krvácení.

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

k čemu nosit bomberkorejská restaurace prahadrink jako panakmůže žena otěhotnět když bere antikoncepcielektrický proud jako veličinaanthem pre order bonusk čemu slouží zenerova diodak čemu slouží rodný listovoce jako dortbonus web.cz