http://funday.cz/

Jak chcete aby lidé jednali s vámi tak jednejte vy s nimi

Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy …
A tomu, kdo ti bere svrchní oděv, neodepři ani ten spodní.+ 30 Dej každému, kdo tě prosí,+ a od toho, kdo ti něco bere, to nežádej zpět. 31 Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.+ 32 Pokud milujete ty, kdo milují vás, jakou máte zásluhu?
Lukáš 6 | Bible online | Překlad nového světa
Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy jednejte s nimi; v tom je celý Zákon, i Proroci. Matouš 7,12
Zlaté pravidlo – Wikipedie
V evangeliu je jedna věta, kde je shrnuto, co máme v životě dělat. Obsahuje každý zákon vtisknutý Bohem hluboko do srdce každého člověka. "Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi." Lk6,31. Taková rada se nazývá "zlatým pravidlem". Vyslovil ji Kristus, ale byla už obecně známá i ve Starém zákoně.
Sobotní škola Bible: Zlaté pravidlo vztahů « Sbor …
Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi“ (Lukáš 6,31) Jak často tuhle větu svým dětem (zejména, pokud už mají sourozence) říkáme? A jak často se podle ní sami řídíme?
Simona Stilzová - Osobní bankéř senior - Česká …
jak chcete aby lidé jednali s vámi tak jednejte vy s nimi
„ „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“ Do jaké míry se vám daří naplnit slova z Lukášova evangelia 6,27-31? Jak svým životem představujeme Boha druhým lidem?
Jak chcete, aby děti jednaly s vámi… – bozimama.cz
"Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy jednejte s nimi; v tom je celý Zákon, i Proroci." -Matthew 7:12 Předchozí - "Jestliže tedy vy, ač jste zlí, umíte svým dětem dávat dobré dary, tím spíše váš Otec v nebesích dá dobré těm, kdo ho prosí!"
Jak chcete aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy …
Ref A: 51B4EE9EB6164376BA9E15D8A03A64E9 Ref B: STOEDGE0710 Ref C: 2020-12-08T00:06:38Z
Morálka a mravnost - eskola.tatenice.cz
jak chcete aby lidé jednali s vámi tak jednejte vy s nimi
„Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“ „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“ MRAVNOST. již od počátku si lidé vytvářeli určitá pravidla, která vymezovala jejich jednání: antika - pojetí mravnosti založeno na . ctnostech
„Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, - Adventní výzva
Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

proč je mi pořád zimakde zanikají červené krvinkyk čemu je pevnostgta online hráthry o truny 07x02 onlinek čemu je dobrá voda se solík čemu slouží ram paměťpohádka proč se javor na podzim červenásmršťovací folie kde koupitleva pravá leva pravá tak se chodí do světa