http://funday.cz/

Podmínky pro kompenzační bonus

Třetí kompenzační bonus pro živnostníky (OSVČ) – …
Kompenzační bonus patřil určitě k nejvyužívanějším dotačním programům během první vlny omezení souvisejících s epidemií onemocnění COVID-19. Vláda nyní připravila a 16.10.2020 schválila druhou vlnu kompenzačního bonusu, který má pomoct OSVČ a společníkům malých …
Kompenzační bonus (podzim 2020) - smocr.cz podmínky pro kompenzační bonus
2020 (pokud byly podmínky splněny za část měsíce, i jen několik dnů z tohoto měsíce, jsou pro vznik nároku na kompenzační bonus splněny pro všechny dny, které do tohoto měsíce spadají).
Kompenzační bonus OSVČ: 500 Kč denně na podzim …
O kompenzační bonus budou moci požádat, pokud byla jejich činnost alespoň z 80 % vyloučena právě v důsledku bezprostředního uzavření divadelních sálů, vnitřních sportovišť či posiloven a nemají-li pro tuto činnost dostupnou náhradu (nelze ji bez zásadních obtíží vykonávat jinde).
Formulář pro kompenzační bonus podzim 2020 už je … podmínky pro kompenzační bonus
Kompenzační bonus pro OSVČ – podzim 2020. Podobně, jako během jarních měsíců, i na podzim 2020 je kompenzační bonus pro OSVČ rozdělen na dvě období (která jsou navázána na nouzový stav a mimořádná opatření platící během epidemie koronaviru): První kompenzační bonus za podzim 2020 je za období od 5. října 2020 do 4. listopadu 2020 (až 31 dní, tj.
Základní informace | Kompenzace pro OSVČ (jaro … podmínky pro kompenzační bonus
Žádost o kompenzační bonus za první bonusové období lze podat nejpozději do 29. 6. 2020. Žádost o kompenzační bonus za druhé bonusové období lze podat nejpozději do 7. 8. 2020. POZOR: Lhůta pro podání žádosti běží pro každé jednotlivé bonusové období zvlášť.
Kompenzační bonus pro OSVČ během podzimu …
Formulář pro kompenzační bonus podzim 2020 už je na stránkách Finanční správy. Podnikatelé těžce sužovaní koronavirovou krizí, kteří museli v důsledku vládních nařízení uzavřít své provozovny, už netrpělivě čekají, až si budou moci požádat o podporu z podzimního kompenzačního bonusu.
Kompenzační bonus pro OSVČ (jaro 2020) - …
Formulář: Druhý kompenzační bonus 19500 Kč pro živnostníky (OSVČ) Aktuálně je možné žádost o vyplacení druhé podpory pro OSVČ (druhý kompenzační bonus), ve výši 19500 Kč za květen a červen 2020. Podmínky pro nárok na druhý kompenzační bonus, …
Podzimní kompenzační bonus pro SRO - Daně …
Formulář pro kompenzační bonus podzim 2020 už je na stránkách Finanční správy. Podnikatelé těžce sužovaní koronavirovou krizí, kteří museli v důsledku vládních nařízení uzavřít své provozovny, už netrpělivě čekají, až si budou moci požádat o podporu z podzimního kompenzačního bonusu.
Kompenzační bonus bude jen pro část podnikatelů. …
O kompenzační bonus by tedy mělo být možné požádat v následujících týdnech. Vzhledem k tomu, že podmínky pro nárok na tuto podporu pro OSVČ, se ještě mohou změnit, doporučuji sledovat např. web Finanční správy – kde by měly být k dispozici aktuální informace

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

má hlavu jako legrační kostku leduproč se kočka bojí okurkyjasný jako vojtěch jasnýmuscovado cukr kde koupitkdyž se zraníte tak seš zraněnejkožní praha 9a tak dál nosíš po kapsáchproč nejde zvuk na skypea tak dufam ze sa mi nepodaripoštovní spořitelna praha