http://funday.cz/

Praha covid

Annita contra coronavírus: o que se sabe sobre …
praha covid
Informace o připravovaných opatřeních, včetně programu COVID III, Záruky COVID Plus, odkladu nájemného pro podnikatele a změny insolvenčního zákona. Bližší informace Programy městským částem Praha

COVID-19 - Podnikání Praha
COVID-19 - aktuality a opatrenia. Oznamy a upozornenia pred cestovaním; Podmienky vstupu do ČR; Karanténa, výnimky a podmienky návratu do SR; Konzulárne informácie; Honorárne konzuláty; Obchod a investície; Správy

Nejbližší termíny testování na COVID-19 na - Praha
praha covid
Nejbližší termíny testování na COVID-19 na jednom místě. Praha spouští nový web Web covid.praha.eu. Od dnešního dne je spuštěn nový web, který nabízí přehled o nejbližších volných termínech testování na COVID-19 na území Prahy a je navíc propojen s rezervačními systémy jednotlivých odběrových míst.

Poradna pro pražské podnikatele
Hl. m. Praha společně s HK ČR provozují elektronickou poradnu, kde si každý podnikatel se sídlem na území HMP může zdarma požádat o radu spojenou s problematikou COVID-19, vyhlášených podpůrných programech, záchranných balíčcích a případných dalších zvýhodněních pro pražské podnikatele a podporu jejich podnikání.

Odběrová místa COVID-19 v Praze
Potřebujete poradit v souvislosti s COVID-19? Máte dotaz, připomínky nebo podněty a nevíte na koho se obrátit? Máte dotazy, připomínky nebo podněty? Právě pro Vás je tu poradna pro pražské podnikatele, kterou vytvořilo Hlavní město Praha ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR. Zeptejte se nás.

Koronavirus 20/10/20
Souhrnné informace s časovou osou, které vás provedou anti-covid opatřeními, která v průběhu pandemie přijala Praha 6, najdete ke stažení ve formě prezentace ZDE. Seznam postupného uvolňování vládních restrikcí včetně harmonogramu jednotlivých činností, naleznete zde.

Koronavirus • Praha 6
Souhrnné informace s časovou osou, které vás provedou anti-covid opatřeními, která v průběhu pandemie přijala Praha 6, najdete ke stažení ve formě prezentace ZDE. Seznam postupného uvolňování vládních restrikcí včetně harmonogramu jednotlivých činností, naleznete zde.

Check in přes kameru, jídlo za dveřmi: Praha otevřela
praha covid
Em Praga, há 4.003 infecções ativas, com uma taxa de 302 por 100 mil habitantes, e 117 pessoas morreram por covid-19, 8,84 por 100 mil habitantes.

Nelegální covid párty: Praha má na stole 250 …
Vláda přijala opatření platná pro třetí stupeň PES, parlamentu navrhne bezúplatné dobrovolné očkování proti covid-19. Změny v krizových opatřeních, které souvisejí se čtvrtečním přechodem České republiky do režimu 3. stupně protiepidemického systému PES, …

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

hry online hledání rozdílůproč byla zavedena molární vodivostk čemu slouží kontrolní hlášeníproč lamy plivouurčitě možná s vámi tak úplně nesouhlasímmamince jen takproč mi nefunguje životk čemu je objem motoruk čemu slouží meniskusk čemu se hodí šedá