http://funday.cz/

Tak pojď hledat břeh lyrics

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - text - …

Sign up for Deezer and listen to Tak pojď hledat břeh by Krystof and 56 million more tracks.

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - Text

tak pojď hledat břeh lyrics Videoklip a text písně Tak pojď hledat břeh od Kryštof. Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh, než pustíme se a než nám dojde dech. S jedinou vt..

Kryštof - Tak pojď hledat břeh [akordy a text na …

tak pojď hledat břeh lyrics Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh, než pustíme se a než nám dojde dech. S jedinou vteřinou se prolne století, když ji nechytnem, tak navždy odletí. Než naději nám vezme spěch, pomlčky změní na příběh, než spánkům sny zpochybní. Než se zlámou páky vah, pod tíhou prázdna na miskách, než všechny dny znehybní.

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - text písně

tak pojď hledat břeh lyrics Lyrics to Tak pojď hledat břeh by Kryštof. Song lyrics, Songtexte, videoklip a text písně, texty piesní, paroles de chanson, testo della canzone, letr

Text pesničky Kryštof - Tak pojď hledat břeh

Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh než pustíme se a než nám dojde dech, s jedinou vteřinou se prolne století když ji nechytnem tak navždy odletí. Než naději nám vezme spěch pomlčky změní na příběh než spánkům sny zpochybní. Než se zlámou páky vah …

UJDETO Lyrics - Kryštof - Tak pojď hledat břeh - …

Videoclip und Liedtext Tak pojď hledat břeh von Kryštof. Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh, než pustíme se a než nám dojde dech. S jedinou vte..

Krystof - Tak pojď hledat břeh: listen with lyrics | …

tak pojď hledat břeh lyrics Video clip and lyrics Tak pojď hledat břeh by Kryštof. Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh, než pustíme se a než nám dojde dech. S jedinou vteř..

Kryštof - Tak Pojď Hledat Břeh Lyrics | LetsSingIt Lyrics

Find the video and reviews of the song TAK POJĎ HLEDAT BŘEH by Kryštof. Click here now to find out why others like this song!

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - text písně

Chords and Lyrics Kryštof Tak pojď hledat břeh. Tak pojď hledat břeh Kryštof C. Ty letíš, já utíkám, chcem spolu, jsme Skladbu Tak pojď hledat břeh vydala skupina Kryštof v roce 2015 v jako třetí píseň alba Srdcebeat. Print. Report mistake. Verified by smartchords.

Krystof - Tak pojď hledat břeh: listen with lyrics | …

Tak pojď hledat břeh Songtext von Kryštof mit Lyrics, deutscher Übersetzung, Musik-Videos und Liedtexten kostenlos auf Songtexte.com

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - text - …

Sign up for Deezer and listen to Tak pojď hledat břeh by Krystof and 56 million more tracks.

Kryštof - Tak pojď hledat břeh - lyrics

tak pojď hledat břeh lyrics Kryštof - Tak pojď hledat břeh - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější hlasování v hitparádě.

Videos of Tak pojď hledat břeh Lyrics

C Fmaj Všude kolem moře, G tak pojď hledat břeh, C Fmaj než pustíme se G a než nám dojde dech. C Fmaj S jedinou vteřinou G se prolne století, C Fmaj když ji nechytnem, G tak navždy odletí. C Než naději nám vezme spěch, pomlčky změní na příběh, než spánkům sny zpochybní.

UJDETO Lyrics - Kryštof - Tak pojď hledat břeh - …

tak pojď hledat břeh lyrics Všude kolem moře, tak pojď hledat břeh než pustíme se a než nám dojde dech, s jedinou vteřinou se prolne století když ji nechytnem tak navždy odletí. Než naději nám vezme spěch pomlčky změní na příběh než spánkům sny zpochybní. Než se zlámou páky vah …

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

co když mě nepřijmou na střední školustomatochirurgie prahažirafa prahajednou takcsfd tak jde casmy little pony hry online zdarmapraha břevnovjak vyhrát v sazceco dělat když mě bolí za krkemhc sparta praha