http://funday.cz/

švejk ten byl tak vytrvalej

13. ŠVEJK JDE ZAOPATŘOVAT - svejkmuseum.cz

švejk ten byl tak vytrvalej Tak nám zabili Ferdinanda,“ řekla posluhovačka panu Švejkovi, který opustiv před léty vojenskou službu, když byl definitivně prohlášen vojenskou lékařskou komisí za blba, živil se prodejem psů, ošklivých nečistokrevných oblud, kterým padělal rodokmeny.. Kromě tohoto zaměstnání byl stižen rheumatismem a mazal si právě kolena opodeldokem.

Dobrý voják Švejk (1956) - Misantropova sbírka …

Poslušně hlásím, že ten pán je hotovej nezmar. Jako nějakej Bouška z Libně: Osmnáctkrát za večer ho vyhodili od Exnerů, a vždycky se jim tam vrátil, že si zapomněl pravítko. Takovej byl vytrvalej, že …

Nejvtipnější citáty z Haškova Švejka stále aktuálnější

Poslušně hlásím, že ten pán je hotovej nezmar. Jako nějakej Bouška z Libně. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili vod Exnerů a dycky se jim tam vrátil, že si zapomněl… – No dovolte? – Takovej byl vytrvalej, že se moh stát ministrem. Von se každý může zmejlit, a musí se zmejlit, čím víc o něčem přemejšlí.

Images of Švejk ten byl tak Vytrvalej

Švejk vypravil se tedy na cestu za olejem posvěceným od biskupa. Taková věc je horší než hledání živé vody v pohádkách Boženy Němcové. Byl v několika drogériích, a jakmile řekl: "Prosím láhvičku oleje posvěceného od biskupa," dali se někde do smíchu a jinde skryli se uděšeni pod pultem.

1. ZASÁHNUTÍ DOBRÉHO VOJÁKA ŠVEJKA DO …

Jednou byl ten burš tak zfackovanej, že byl z toho pitomej a hlásil se k raportu a u raportu vohlásil, že byl zkopanej, poněvadž von si to všechno plet, a ten jeho pán taky vopravdu dokázal, že on lže, že von ho v ten den nekopal, ale jenom fackoval, tak toho milýho burše pro křivý nařčení zavřeli na tří neděle.

www.josefsvejk.cz - Josef Švejk - Nejlepší citáty z knihy

Švejk vytáhl z blůzy dýmku, zapálil si, a vypouštěje ostrý dým vojenského tabáku, pokračoval: "Před léty byl ve Svitavě přednostou stanice pan Wagner. Ten byl ras na svý podřízený a tejral je, kde moh, a nejvíc si zalez na nějakýho vejhybkáře Jungwirta, až ten chudák se ze zoufalství šel utopit do řeky.

Švejk - Pytlákovy stránky

Takovej byl vytrvalej, „Až vás odvedou na vojnu a budete rukovat do pole,“ poznamenal opět Švejk, „tak vodsloužíme s panem feldkurátem mši svatou, A vona ta ,Národní politika’ včas nedošla na ten vostrov, a tak si to tam na tom vostrově vodskákali.

Jaroslav Hašek - Osudy dobrého vojáka Švejka za …

švejk ten byl tak vytrvalej Milostpaní, ten vermut, to je vodička! Pošlete nám láhev Čerta. Ten pán to všecko platí! Já mám chalupu v Holovousích. Na zahradě mám jabka, malináče… Až pojedu na Urlaub, tak ti jich přivezu třeba 50 kilo. A co máš v tom portmoné? – Tam je státní tajemství! Neboj se, ten pán je medik.

Dobrý voják Švejk (1956) - hlášky ve filmu - FDb.cz

Poslušně hlásím, že ten pán je hotovej nezmar. Jako nějakej Bouška z Libně: Osmnáctkrát za večer ho vyhodili od Exnerů, a vždycky se jim tam vrátil, že si zapomněl pravítko. Takovej byl vytrvalej, že …

Airsoft

Billiard

Bowling

Laser game

Motokáry

Paintball

Šipky

Stolní fotbal

Střelba

Trampolíny

Únikové hry

Virtuální realita

vse

proč nehubnu když cvičímvždycky, kdyžkde najdu číslo plynoměruk čemu jsou hashtagyminecraft online hrytak dost streamfarmy s tovarnami na papír,mliko online hryhry frozen onlinekde je albert onlineproč chudoba